Centrum čoček - levné kontaktní čočky

Vítejte v našem obchodě, přejeme vám příjemné nakupování.

Registrací získáte ještě větší slevy!!!

Specializujeme se na kontaktní čočky a roztoky.

U nás nakoupíte kontaktní čočky a roztoky nejvýhodněji a levně. Navíc k nákupu vybraných kontaktních čoček (UltraWave, UltraSilk 55 AC) dostanete zdarma roztok 360 ml. Kromě běžných typů kontaktních čoček (např. od firem Johnson & Johnson, Alcon, Bausch & Lomb, CooperVision) nakoupíte u nás kontaktní čočky té nejvyšší evropské a světové kvality. Jen v našich obchodech nabízíme nejlepší anglické kontaktní čočky UltraWave. Obdržely Cenu královny Alžběty. Tato cena je výrobci kontaktních čoček srovnávána s filmovým Oskarem. Perfektní periferní vidění, které čočky umožňují, ocení hlavně sportovci. Proto jsou tyto kontaktní čočky řazeny do kategorie Sport Lenses. Jako "smart čočky" jsou označovány UltraSilk 55 AC, pro svoji ojedinělou optickou konstrukci, umožňující perfektní vidění především za zhoršených světelných podmínek (šero, déšť). Proto jsou oblíbené především u řidičů a patří do kategorie Lenses for Drivers.

 

Kontaktní čočky pro denní nošení s měsíční výměnou.

455 Kč

Kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou silikonhydrogelové kontaktní čočky s vysokou prodyšností, vhodné i ke kontinuálnímu nošení až po dobu 30 dní.

904 Kč

Kontaktní čočky Soflens 59 jsou měsíční hydrogelové kontaktní čočky, které jsou dlouhodobě na trhu, ale stále oblíbené.


303 Kč

Kontaktní čočky UltraSilk s patentovaným designem, zvyšujícím hloubku ostrosti ocení především řidiči (typ Lenses for Drivers). Umožňují perfektní vidění za šera, deště i ve večerním městském provozu.

 

255 Kč

Kontaktní čočky Air Optix for Astigmatism jsou vysoce z prodyšného silikonhydrogelového materiálu s vysokou stabilizací kontaktní čočky v oku. Platba pouze přes účet!!!

811 Kč

Kontaktní čočky Morning Q UV 55 jsou tříměsíční kontaktní čočky pro denní nošení. Unikátní patentovaný materiál a design umožňuje tříměsíční pohodlné a bezproblémové nošení těchto super čoček. 

139 Kč

Opti Free Express je univerzální zvlhčující a dezinfekční roztok na měkké kontaktní čočky, typu No Rub - bez mnutí.

186 Kč

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní kontaktní čočky s UV filtrem a zvlhčující složkou.

398 Kč

Kontaktní čočky Acuvue Oasys patří k nové generaci čtrnáctidenních kontaktních čoček se zvlhčující složkou. 

470 Kč

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus jsou jednodenní kontaktní čočky s lubrikační a zvlhčující složkou, která se uvolňuje při každém mrknutí.

806 Kč

Kontaktní čočky O2O2 jsou měsíční silikonhydrogelové kontaktní čočky nové generace s vysokou propustností pro kyslík.

386 Kč

Originální patentovaný design typu Sport Lenses, umožňující perfektní periferní vidění, ocení především sportovci. Za skvělé optické vlastnosti obdržely UltraWave Cenu anglické královny Alžběty.

 

453 Kč
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací