New Bellina - dioptrické.jpg

New Bellina - nedioptrické (1 čočka)

Kontaktní čočky New Bellina jsou tříměsíční barevné kontaktní čočky nejvyšší evropské kvality. Platba pouze přes účet!!!  

Katalogové číslo:
NBN1
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
24 Měsíců
Zakřivení 8,60
Průměr 14,50
Barva
Počet:
Zakřivení 8,60
Průměr 14,50
Barva
Počet:
660 Kč

Popis

TŘÍMĚSÍČNÍ BAREVNÉ KONTAKTNÍ ČOČKY NEW BELLINA

Kontaktní čočky New Bellina jsou tříměsíční barevné  krycí kontaktní čočky vyráběné anglickou firmou Cantor & Nissel. Jsou absolutní jedničkou mezi barevnými čočkami na evropském, českém i světovém trhu. Čočky této firmy s dlouholetou tradicí výroby barevných kontaktních čoček nosí i filmové hvězdy a firma Cantor + Nissel  dodává speciální barevné čočky rovněž do mnoha holywoodských filmů, v kterých je potřeba vytvořit v očích různé efekty (například do filmu Vlk, Jurský park a dalších). Vysokou kvalitu a nezávadnost čoček zajišťují prověřené a důsledně kontrolované materiály i barvy. Dlouholeté zkušenosti s výrobou barevných kontaktních čoček pomohly firmě dodat na trh perfektní výrobek, vytvářející dojem přirozené duhovky s větší hloubkou pohledu, který ještě více vyniká v kombinaci s líčením a úpravou řas. Tříkruhový limbální tisk na čočce umožňuje vytvořit dojem přirozeného přechodu nové barvy očí do barvy původní a jejich optické splynutí.

Kontaktní čočky New Bellina je možno nosit v denním režimu (ráno nasadit, před spaním vyčistit a uložit do roztoku) minimálně po dobu tří měsíců.

Kontaktní čočky Bellina New jsou k dispozici bez dioptrií (plano), nebo v dioptriích od  -0,75 do -6,0 po 0,25 dioptriích. Zakřivení BC: 8,6, Dia: 14,5, duhovka: 13 mm, pupila: 5,00 mm. Barvy: Violet (fialová), Pacifik blue (tmavší modrá), Slate grey (slídově šedá), Chestnut brown (hnědá), Ice blue (světlejší modrá), Leaf green (zelená). Balení: 1 ks v lahvičce.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací