New Fabula.jpg

New Fabula - nedioptrické (1 čočka)

Kontaktní čočky New Fabula jsou vysoce kvalitní tříměsíční barevné čočky s perfektním překrytím původní barvy očí. Platba pouze přes účet!!! 

Katalogové číslo:
NFN1
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
24 Měsíců
Zakřivení 8,60
Průměr 14,50
Barva
Počet:
Zakřivení 8,60
Průměr 14,50
Barva
Počet:
630 Kč

Popis

TŘÍMĚSÍČNÍ BAREVNÉ KONTAKTNÍ ČOČKY NEW FABULA

Kontaktní čočky New Fabula jsou krycí barevné kontaktní čočky vyráběné anglickou firmou Cantor + Nissel. Jsou absolutní jedničkou mezi barevnými čočkami na evropském, českém i světovém trhu. Čočky této firmy s dlouholetou tradicí výroby barevných kontaktních čoček nosí i filmové hvězdy a firma Cantor + Nissel  dodává speciální barevné čočky rovněž do mnoha holywoodských filmů, v kterých je potřeba vytvořit v očích různé efekty (například do filmu Vlk, Jurský park a dalších). Vysokou kvalitu a nezávadnost čoček zajišťují prověřené a důsledně kontrolované materiály i barvy. Dlouholeté zkušenosti s výrobou barevných kontaktních čoček pomohly firmě dodat na trh perfektní výrobek, vytvářející dojem přirozené, výrazné duhovky s dvojím okružím, které umožňuje nenásilný přechod z původní barvy očí do nové barvy, která tu původní překrývá.

Kontaktní čočky New Fabula je možno nosit v denním režimu (ráno nasadit, před spaním vyčistit a uložit do roztoku) minimálně po dobu tří měsíců. Čočky Fabula jsou k dispozici bez dioptrií (plano), nebo v dioptriích od  -0,75 do -6,0 po 0,25 dioptriích. Zakřivení BC: 8,6, Dia: 14,5, duhovka: 13 mm, pupila: 5,00 mm. Barvy: Soft Lilac (světle fialová), Mooss Green (zelená), Smokey (šedočerná), Cedar Brown (hnědá), Glacier Blue (světle modrá), Sapphire Blue (tmavší modrá). Balení: 1 ks v lahvičce.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací