Ultrawave 3 čočky.jpg

UltraWave (3 čočky)

Originální patentovaný design typu Sport Lenses, umožňující perfektní periferní vidění, ocení především sportovci. Za skvělé optické vlastnosti obdržely UltraWave Cenu anglické královny Alžběty.

 

Katalogové číslo:
UW3
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
24 Měsíců
Dioptrie
Zakřivení 8,60
Průměr 14,20
Počet:
Dioptrie
Zakřivení 8,60
Průměr 14,20
Počet:
453 Kč

Popis

MĚSÍČNÍ HYDROGELOVÉ KONTAKTNÍ ČOČKY ULTRAWAVE TM  

Exkluzivní měsíční hydrogelové kontaktní čočky UltraWaveTM (BC: 8,7, Dia 14,4) od firmy Ultravision, která patří k nejlepším v Evropě, obdržely za svoji vysokou kvalitu a originální design prestižní ocenění –Cenu královny Alžběty, která se uděluje pouze nejlepšímu zboží, vyrobenému ve Velké Británii a je označováno emblémem této královské ceny. UltraWaveTM  se nosí i v Buckinghamském paláci. Jsou určené pro korekci běžné krátkozrakosti a dalekozrakosti. Odborníky jsou označované jako „smart lens“ („chytré čočky“) a často jako „Rolls Royce mezi kontaktními čočkami“. Slovem „perfektní“ oceňují jejich kvalitu především řidiči, sportovci (typ sport Lenses), počítačoví experti a stejně je hodnotí i uživatelé v presbyopickém věku a jejich nositelé s nízkým astigmatismem.

Unikátní design a biokompatibilní materiál čočky umožňuje:

- ostřejší vidění ve dne i za šera (zvyšuje kontrastní citlivost)

- perfektní periferní vidění

- maximální komfort při běžném nošení i při práci u počítače (eliminace syndromu suchého oka).

-  potlačení astigmatismu do 1,25 D

-  je vhodná i pro začínající presbyopy, (zvýšená hloubka ostrosti se projeví adičním efektem kolem 1 D).

-  je velmi vhodná i pro monovision korekci.

UltraWaveTM je unikátní měsíční hydrogelová kontaktní čočka s multiasférickou přední plochou s patentovaným designem, s korekcí vlnových aberací (typ A.C.- Aberation Control), UV filtrem.

Zakřivení (BC): 8,7, DIA: 14,4, (vyhovuje i nositelům kontaktních čoček se zakřivením BC: 8,6 DIA: 14,2) materiál: 43% hioxifilcon A, 57% vody, UV filtr, manipulační zbarvení. Balení po 3 kusech (na 3 měsíce), nebo jednotlivě (na 1 měsíc).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací