Ultrawave 3 čočky.jpg
Dárek

UltraWave (6 čoček)

Originální patentovaný design typu Sport Lenses, umožňující perfektní periferní vidění, ocení především sportovci. Za skvělé optické vlastnosti obdržely UltraWave Cenu anglické královny Alžběty.

Vyber si dárek zde ZDARMA !!!
Katalogové číslo:
UW6
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
24 Měsíců
Dioptrie
Zakřivení 8,60
Průměr 14,20
Počet:
Dioptrie
Zakřivení 8,60
Průměr 14,20
Počet:
652 Kč

Popis

MĚSÍČNÍ HYDROGELOVÉ KONTAKTNÍ ČOČKY ULTRAWAVE TM  

Exkluzivní měsíční hydrogelové kontaktní čočky UltraWaveTM (BC: 8,60, Dia 14,20) od firmy Ultravision, která patří k nejlepším v Evropě, obdržely za svoji vysokou kvalitu a originální design prestižní ocenění –Cenu královny Alžběty, která se uděluje pouze nejlepšímu zboží, vyrobenému ve Velké Británii a je označováno emblémem této královské ceny. UltraWaveTM  se nosí i v Buckinghamském paláci. Jsou určené pro korekci běžné krátkozrakosti a dalekozrakosti. Odborníky jsou označované jako „smart lens“ („chytré čočky“) a často jako „Rolls Royce mezi kontaktními čočkami“. Slovem „perfektní“ oceňují jejich kvalitu především řidiči, sportovci (typ sport Lenses), počítačoví experti a stejně je hodnotí i uživatelé v presbyopickém věku a jejich nositelé s nízkým astigmatismem.

Unikátní design a biokompatibilní materiál čočky umožňuje:

- ostřejší vidění ve dne i za šera (zvyšuje kontrastní citlivost)

- perfektní periferní vidění

- maximální komfort při běžném nošení i při práci u počítače (eliminace syndromu suchého oka).

-  potlačení astigmatismu do 1,25 D

-  je vhodná i pro začínající presbyopy, (zvýšená hloubka ostrosti se projeví adičním efektem kolem 1 D).

-  je velmi vhodná i pro monovision korekci.

UltraWaveTM je unikátní měsíční hydrogelová kontaktní čočka s multiasférickou přední plochou s patentovaným designem, s korekcí vlnových aberací (typ A.C.- Aberation Control), UV filtrem.

Zakřivení (BC): 8,60, DIA: 14,20 materiál: 43% hioxifilcon A, 57% vody, UV filtr, manipulační zbarvení. Balení po 3 kusech (na 3 měsíce), nebo jednotlivě (na 1 měsíc).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací